Студенти університету провели благодійний ярмарок випічки

9 жовтня 2017 року в університеті в рамках Тижня української вишиванки студенти провели благодійний ярмарок випічки.

Представниці факультету економіки та менеджменту та факультету комп'ютерно-інформаційних систем і програмної інженерії частували усіх присутніх смачними домашніми солодощами — млинцями, кексами, чізкейками, а також тістечками із цікавими і несподіваними передбаченнями. Під час роботи ярмарку кожен охочий міг придбати приготовані молоддю смаколики для себе та своїх близьких і в такий спосіб допомогти потребуючим.

Частину виручених коштів студенти уже спрямували на допомогу в лікуванні студента групи ПП-11 Андрія Ляшонки, а також пацієнтів комунальної установи «Хоспіс» у селі Плотича Тернопільського району, іншу ж частину коштів планують передати громадській організації «Ноїв ковчег», яка займається захистом безпритульних тварин.