До уваги студентів!

Запрошуємо студентів 2-го та 3-го курсів факультету інженерії машин, споруд та технологій та факультету прикладних інформаційних технологій та електроінженерії взяти участь у практиці за програмою АПОЛЛО (м. Берлін, Німеччина) та Німецької селянської спілки (Німеччина).

14 листопада 2017 року відбудеться зустріч студентів з адміністрацією програми та керівниками аграрних підприємств Федеральної землі Бранденбург (Німеччина).

У програмах практик у Німеччині можуть взяти участь студенти, які проживають у сільській місцевості та вивчали німецьку мову, мають бажання ознайомитися з сучасними технологіями, машинами, механізмами, засобами автоматизації передових аграрних підприємств, покращити володіння німецькою мовою. Зазначимо, що з 2011 року участь у даній практиці пройшли 35 студентів ТНТУ.

Для участі у зустрічі та співбесіді з метою проходження практики в Німеччині потрібно до 9 листопада зареєструватися у відділі міжнародних зв’язків к.44 (корпус №2), тел. 519729.