Кафедра економіки та фінансів продовжує здійснювати щорічні просвітницько-виховні заходи для студентів і викладачів

У жовтні відбулась екскурсія для студентів другого та третього курсів спеціальностей «Фінанси, банківська справа та страхування», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» на підприємство ПАТ «Тернопільська птахофабрика».

Підприємство зацікавило майбутніх економістів тим, що дозволяє ознайомитись з усіма етапами виробництва, управлінням якістю виробленої продукції, умовами праці робітників та іншим. Під час спілкування з керівництвом та працівниками птахофабрики молоді люди отримали відповіді на запитання, які виникали в них під час вивчення навчальних дисциплін.

Екскурсія проводилась з метою вдосконалення та розширення практичних знань студентів, адже заходи такого типу дають додаткову можливість для вдосконалення навчального процесу з підготовки фахівців з економічних спеціальностей, допомагають формувати навички та компетенції майбутніх спеціалістів.