Засідання вченої ради

21 листопада 2017 року відбудеться засідання вченої ради. Місце проведення — ауд. 79. Початок засідання — о 15.00.

Порядок денний:

1. Про роботу і напрями розвитку Центру післядипломної освіти.
    Доповідач: директор Центру післядипломної освіти Савків В.Б.
  2. Вдосконалення форм освітньо-виховної та організаційної роботи органів студентського самоврядування університету.
    Доповідачі: голова студради університету Величко М.С., начальник відділу у справах молоді та зв’язків із громадськістю Децик О.Я.
  3. Про результати міжнародної діяльності ТНТУ у 2017 році та основні напрями і завдання на 2018 рік.
    Доповідач: проректор з міжнародного співробітництва Вітенько Т.М.
  4. Про рейтинги університету в 2016/2017 навч.р.
    Доповідач: начальник відділу якості Матійчук Л.П.
  5. Про результати рейтингового оцінювання якості роботи НПП університету у 2016/2017 навч.р.
    Доповідач: начальник відділу якості Матійчук Л.П.
  6. Затвердження Положення про Центр електронного навчання ТНТУ ім. І.Пулюя.
    Доповідач: проректор з науково-педагогічної роботи Дячук С.Ф.
  7. Про рекомендацію циклу книг соціально-гуманітарного спрямування автора Андрушківа Б.М. на здобуття премії імені Івана Франка у номінації «За вагомі здобутки у галузі соціально-гуманітарних наук».
    Доповідач: вчений секретар Крамар Г.М.
  8. Затвердження рекомендацій НТР.
    Доповідач: вчений секретар Крамар Г.М.