Студенти факультету економіки та менеджменту презентували на ярмарку продукцію відомих виробників

16 листопада 2017 року студенти 4-го курсу спеціальності «Менеджмент» на базі кафедри менеджменту у виробничій сфері під керівництвом к.е.н., доцента Зяйлик Марії Федорівни провели щорічний студентський ярмарок «Осінній переполох», на якому презентували продукцію відомих виробників (загалом до 15 торгових марок).

Учасники ярмарку співали, жартували, проводили конкурси. Студенти показали свої вміння з менеджменту та маркетингу, а основним лозунгом цієї акції став заклик «Гей на ярмарок хутчіш, і не пішки а бігом, то ж збирайтесь веселіше ВСІ — на ЯРМАРОК гуртом».

Кошти, виручені від продажу продукції на ярмарку, підуть на допомогу дітям-сиротам.