Другий тиждень поспіль у спортивному комплексі «Політехнік» захищають честь свого факультету студенти-волейболісти

15 листопада 2017 року за ініціативи студентів та активності членів збірної команди з волейболу відбулись змагання між факультетами, присвячені Міжнародному дню студента.

На майданчику точилась запекла боротьба. Не менше за учасників хвилювались глядачі на трибунах. Кожне забите очко супроводжувалось радісною хвилею серед вболівальників тої чи іншої команди.

Гра завершилась на користь команди ФПТ, друге місце у команди ФІС, і третю сходинку п’ядесталу зайняла команда ФМТ.

Команди-призери відзначені грамотами, медалями і кубками. Дипломи отримали кращі гравці, а саме: Чайковський Назар (ФПТ), Джуль Сергій (ФМТ) і Ракочий Дмитро (ФІС).

День був насичений цікавими і динамічними іграми.