Успішний виступ студентів у чемпіонаті Тернопільської області з гирьового спорту

22 листопада 2017 року у фізкультурно-оздоровчому комплексі «Текстильник» відбувся відкритий чемпіонат Тернопільської області з гирьового спорту серед чоловіків, юніорів 1995-1999 р.н. та юнаків 1999 р.н. і молодших з класичного двоборства.

На цьому чемпіонаті успішно виступили студенти нашого університету. Вони вибороли 14 медалей різної проби. Так у змаганнях серед чоловіків наші здобутки такі:

• 1-ше місце — Дуль Антон, група КАм-51;
  • 2-ге місце — Лубянецький Назар, група РТ-41; Сіправський Роман, аспірант денної форми навчання;
  • 3-тє місце — Палиця Микола, група ЕТ-41.

Серед юніорів:

• 1-ше місце — Дуль Антон, група КАм-51;
  • 2-ге місце — Палиця Микола, група ЕТ-41; Лубянецький Назар, група РТ-41; Коцюк Ігор, група МСм-61;
  • 3-тє місце — Труханський Микола, група РП-41; Воловик Володимир, група ЕТ-41.

Серед юнаків:

• 1-ше — Гук Назар, група МБ-11;
  • 2-ге — Сендзюк Володимир, група РТ-21; Козак Максим, група МП-11;
  • 3-тє — Лісніцький Антон, група ЕТ-21; Перфецький Назар, група ММ-21.

Кафедра фізичного виховання та спорту щиро вітає спортсменів з високим досягненням.