Студенти-механіки
на Міжнародному промисловому форумі у Києві

22 листопада 2017 року студенти факультету інженерії машин, споруд та технологій груп ММ-11, ММ-22, МВ-31, МТ-31, МВ-41, МВс-41, МТ-41 під керівництвом к.т.н., ст. викл. кафедри конструювання верстатів, інструментів та машин Крупи Володимира Васильовича та к.т.н., доцента кафедри технології машинобудування Паньків Марії Романівни здійснили екскурсійну поїздку у м. Київ.

Наші студенти відвідали XVI Міжнародний промисловий форум, що проходив у Міжнародному виставковому центрі. Даний форум є найбільшою в Україні виставковою подією машинобудівної тематики та входить до переліку провідних світових промислових виставок, офіційно сертифікованих та визнаних UFI — Всесвітньою асоціацією виставкової індустрії. Щороку він підтверджує свій статус найбільшої в Україні виставкової події машинобудівної тематики.

Світові машинобудівні бренди представили на Промисловому форумі свої інноваційні проекти та новітнє обладнання: оброблювальні центри з числовим програмним керуванням, обладнання для лазерної та плазмової порізки матеріалів, піднімально-транспортне та складське обладнання, різальний та вимірювальний інструменти, промислові роботи, гідравлічні, пневматичні, серво-, електроприводи, системи ЧПУ, СAD/CAM/CAE системи тощо. У форумі взяли участь відомі виробники та дистриб’ютори з більш, ніж 40 країн світу в т.ч. Швеції, Німеччини, Фінляндії, Швейцарії, Італії, США, Китаю. Дана виставка є однією з можливостей студентів ознайомитись із найсучаснішим обладнанням машинобудівної галузі.

Далі екскурсійна група вирушила до Національного музею Історії України у Другій світовій війні, в якому, зокрема, оглянула головну експозицію, виставку військової техніки, а також здійснила прогулянку центром столиці.

Студенти та керівники висловлюють подяку за сприяння та допомогу в організації поїздки декану факультету інженерії машин, споруд та технологій, а також керівництву університету.