Університет долучиться до всеукраїнської акції «ВІЛ небезпечний, доки ти не знаєш про нього»

Щорічно 1 грудня у всьому світі відзначається День боротьби зі СНІДом, приурочений профілактиці, попередженню та зниженню рівня розповсюдження ВІЛ-інфекції серед суспільства.

З метою підвищення рівня обізнаності серед молоді щодо свого ВІЛ-статусу просимо студентство долучитися до просвітницької акції «ВІЛ небезпечний, доки ти не знаєш про нього», яка відбудеться 7 грудня 2017 року з 12.00 до 16.00 год. в ауд. 14 навчального корпусу №2.

Під час акції буде організовано благодійний ярмарок та конфіденційну діагностику швидкими тестами на виявлення антитіл до ВІЛ, де кожен бажаючий зможе безкоштовно протестуватися.