Університет розвиває співпрацю з виробниками автоматизованого обладнання

В рамках співпраці 4 грудня 2017 року Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя відвідали директор ТОВ «Мікрол» Демчина Богдан Степанович, директор ПП «Променергія» Хоміцький Олег Іванович, а також технічний директор ПП «Променергія» Літковець Петро Михайлович.

Для довідки. ТОВ «Мікрол» — відомий виробник комп’ютерно-інтегрованих засобів автоматизації та контролю виробництва, а також систем розподілу ресурсів.
ПП «Променергія» — розробник автоматизованих систем керування джерел екологічно чистої енергії (ГЕС, СЕС та ін.).

Робоча зустріч відбулася за участі першого проректора Митника М.М., завідувача кафедри комп’ютерно-інтегрованих технологій Микитишина А.Г., завідувача кафедри автоматизації технологічних процесів та виробництв Марущака П.О., професора кафедри комп’ютерно-інтегрованих технологій Стухляка П.Д. та доцента кафедри комп’ютерно-інтегрованих технологій Золотого Р.З.

Під час зустрічі сторони обговорили перспективи розвитку подальшої співпраці та вдосконалення навчального процесу щодо вивчення студентами обладнання й методів використання комп’ютерних технологій при автоматизації виробництва.

Зазначимо, що співпраця з даними підприємствами започаткована у 2015 році кафедрою комп’ютерно-інтегрованих технологій. В рамках співпраці між кафедрою та ТОВ «Мікрол» створено навчальну аудиторію автоматизованих систем для створення сучасних розподілених систем управління технологічними процесами.