Молоді науковці ТНТУ взяли участь у Міжнародній конференції «Інженерія ХХІ століття»

В рамках міжнародної співпраці 8 грудня 2017 року студенти та викладачі університету взяли учать у VІІ міжнародній конференції студентів та молодих вчених “Інженерія ХХІ століття”. Науковий захід проводився на базі Техніко-гуманістичної академії у м. Бельско-Бяла (Польща).

Безпосередню участь у роботі конференції взяли: Скиба Олена Павлівна, доцент кафедри будівельних конструкцій; Конончук Олександр Петрович, доцент кафедри будівельних конструкцій; Стефанів Андрій, студент групи СНм-61; Моліцький Віктор, студент групи СІм-61; Гулка Юрій Ігорович, студент групи СБ-41.

Нашими науковцями були представлені доповіді у категоріях “Розробка, дослідження та експлуатація”, “Обробка, передача та безпека інформації”.

Приємно відзначити, що студент-магістр спеціальності "Комп'ютерна інженерія" Моліцький Віктор отримав перше місце у категорії “Обробка, передача та безпека інформації” за роботу на тему: “Використання Deeplearning4j для верифікації динамічного-підпису”.