Пластуни привезли Вифлеємський Вогонь Миру в університет

Сьогодні, 21 грудня 2017 року, Вифлеємський Вогонь Миру прибув до ТНТУ. Його привезли пластуни Тернопільського осередку Національної скаутської організації «Пласт» разом із духовним капеланом університету отцем Ярославом Шевчуком.

Різдвяний Вогонь урочисто приймав ректор університету професор Петро Ясній. «Така подія в університеті відбувається вперше, тому надзвичайно приємно отримати цей символ добра, миру та злагоди у стінах нашого навчального закладу», — наголосив Петро Володимирович. Він подякував пластунам та капелану за збереження традицій та їх привнесення серед університетської громади.

Вогонь Миру буде палати впродовж кількох наступних днів у фойє головного навчального корпусу — всі охочі можуть прийти і запалити свічку, щоб потім з неї розпочати Святу Вечерю.