ТНТУ долучився до розвитку лідерського потенціалу університетів України

7 лютого 2018 року університетська команда лідерів в складі ректора університету П.В.Яснія, декана факультету по роботі з іноземними студентами Б.П.Ковалюка, завідувача кафедри української та іноземних мов Ж.В.Баб‘як, викладача кафедри української та іноземних мов Н.М.Щур взяла участь у конвокації — заключному заході другого етапу Програми розвитку лідерського потенціалу університетів України.

Метою заходу було підведення підсумків участі у Програмі, урочисте вручення сертифікатів, а також спілкування з випускниками та новообраними учасниками третього року Програми.

У рамках конвокації університетська команда представила основні результати своєї річної праці над проектом змін «Бренд-імідж університету: стратегія позиціонування ТНТУ на міжнародному ринку освітніх послуг», а також результати навчального візиту до Саутгемптонського університету, який був здійснений в рамках Програми з метою обміну досвідом з британськими колегами задля сприяння реалізації позитивних зрушень у ТНТУ.