Дорогі колеги, друзі!

Вітаю Вас із великим успіхом – 23 місцем у рейтингу ЮНЕСКО серед 200 вітчизняних університетів!

Те, що наш навчальний заклад упродовж трьох років займає достойні місця серед вишів України, свідчить про злагоджену роботу усього колективу, потужний науковий і педагогічний потенціал, який забезпечує сталу динаміку розвитку наукових досліджень, підготовку наукових кадрів, вдосконалення якості навчання, розширення матеріально-технічної бази, європейську спрямованість університету.

Висловлюю щиру подяку членам ректорату, керівникам структурних підрозділів, професорам, доцентам, викладачам, асистентам, аспірантам, усім працівникам за Вашу високопрофесійну щоденну працю, спрямовану на підготовку конкурентноспроможних фахівців для економіки України, творення високоосвіченої, національно свідомої особистості, здатної незалежно мислити і діяти згідно з принципами добра й справедливості.

Висловлюю щиру повагу студентству, яке має добрі успіхи у навчанні, науці, спортивних і мистецьких змаганнях і чиї цеглинки старанної праці лягли в підмурівок загального успіху університету.

З глибокою повагою і вдячністю,
Ректор Петро Ясній