Презентація українсько-німецької програми подвійних дипломів

До уваги студентів факультету інженерії машин, споруд та технологій!

22 лютого 2018 року об 11 годині в читальному залі науково-технічної бібліотеки університету (ауд. 58, корп. №2, вул. Руська, 56) відбудеться презентація спільної освітньої програми подвійних дипломів бакалаврів зі спеціальності «Галузеве машинобудування» – «Mechanical engineering» Університету прикладних наук Шмалькальден, професором Емільом Колєвим та презентація європейського проекту «FabLab» за програмою ЄС Еразмус+.

Зазначимо, що співпраця з Університетом прикладних наук м. Шмалькальден (Німеччина) розпочалася у 2012 році. На даний момент у закордонному виші навчається чотири студенти та два студенти стали випускниками програми подвійних дипломів.

За інформацією щодо участі у програмах подвійних дипломів просимо звертатись у відділ міжнародних зв’язків: ауд. 44, корп. №2, вул. Руська, 56.