Ректори українського та польського університетів підписали угоду про співпрацю

20 лютого 2018 року у рамках робочого візиту ректора проф. Петра Яснія до польського міста Ельблонг відбулося підписання угоди про співпрацю між Тернопільським національним технічним університетом імені Івана Пулюя та Державним Університетом в Ельблонзі.

Згідно з текстом угоди обидва університети мають на меті поглибити співпрацю відповідно до стандартів, викладених у Болонській хартії. «Підписання домовленостей — це ще один крок на шляху до підвищення якості та ефективності освіти, проведення досліджень та академічної мобільності обох сторін», — зазначив ректор проф. Петро Ясній.

Співпраця передбачає широкі можливості для реалізації програм подвійних дипломів, організації академічних обмінів, розвитку та підтримки спільних дослідницьких, наукових та освітніх проектів.

В ході візиту ректор Петро Ясній та представники делегації з Тернополя також мали нагоду ознайомитися зі структурою та організацією навчального процесу в польському виші.

Більш детально про зустріч тут: www.pwsz.elblag.pl/umowa-z-uczelnia-z-tarnopola.html