VI Міжнародна науково-технічна конференція
«Світлотехніка й електроенергетика: історія, проблеми, перспективи»

30 січня - 2 лютого 2018 року на базі Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя відбулася VI Міжнародна науково-технічна конференція «Світлотехніка й електроенергетика: історія, проблеми, перспективи». У конференції взяли участь 105 учасників із України, Білорусії, Китаю та Намібії. З них 12 студентів та 22 молодих учених.

Урочисте відкриття конференції відбулося у читальному залі науково-технічної бібліотеки університету.

Далі пленарні та секційні доповіді були проведені у м. Яремче на базі готелю «Маливо».

Пленарне засідання:

Пленарні доповіді:

Секційні доповіді:

Нагородження активних студентів:

Впродовж 3-х днів учасники взяли участь у цікавій науковій та розважальній програмі, де відвідали гірськолижний курорт «Буковель». Під час наукової програми було заслухано 38 доповідей. Більшість делегатів підготували доповіді на англійській мові.

Із матеріалами конференції можна ознайомитися у відкритому доступі інституційного репозитарію ТНТУ ім.І.Пулюя: elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/23462

Із презентаціями, які були представлені на пленарних та секційних засіданнях можна ознайомитися на сторінці конференції за посиланням: tntu.org.ua/conf-archiv.aspx?lang=uk

Дякуємо Всім за активну участь і до нових зустрічей.

Оргкомітет конференції