День відкритих дверей 2018

4 березня 2018 року у Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя провели День відкритих дверей, на який завітали абітурієнти з різних куточків міста та області.

У читальній залі науково-технічної бібліотеки, де проходив захід, майбутні студенти та батьки переглянули відеоролик про університет та зустрілися з керівництвом і професорсько-викладацьким колективом навчального закладу.

Ректор університету, заслужений діяч науки і техніки України, доктор технічних наук, професор Петро Ясній ознайомив присутніх з навчально-матеріальною базою вишу, особливостями організації освітнього процесу та перевагами вищої технічної освіти, яку можна здобути у Технічному університеті м. Тернополя. Серед названих ним пріоритетів — якісна освіта за всіма напрямками і спеціальностями; програми академічної мобільності та програми подвійних дипломів; оплачувана практика на високотехнологічних підприємствах Польщі, Німеччини, Литви; літні мовні школи за кордоном; навчання англійською мовою за бакалаврськими та магістерськими спеціальностями; широкий спектр пропозицій щодо працевлаштування від Ради роботодавців; можливість отримати під час навчання міжнародні сертифікати від регіональної мережевої академії СІSСО та інших провідних сертифікаційних центрів, які функціонують на базі ТНТУ; можливість навчатися на військовій кафедрі та отримати офіцерське звання.

Детальну інформацію про спільні програми академічної мобільності, міжнародні студентські програми, практики та стажування студентів за кордоном випускники шкіл почули від проректора з міжнародного співробітництва, доктора технічних наук, професора Вітенько Тетяни Миколаївни.

Про участь у міжнародній практиці та навчанні за кордоном безпосередньо розповіли студенти-учасники міжнародних програм, зокрема Кенс Віталій та Форись Іван, студенти факультету комп'ютерно-інформаційних систем і програмної інженерії, учасники програми подвійних дипломів з Університетом прикладних наук міста Шмалькальден (Німеччина); Кіфер Віктор, студент факультету комп'ютерно-інформаційних систем і програмної інженерії, учасник програми академічної мобільності Еразмус+ в Університеті Валенсії (Іспанія); Вайцещук Назар, студент факультету прикладних інформаційних технологій та електроінженерії, учасник міжнародної практики на фірмі «Устронянка» (Польща).

З особливостями вступної кампанії, умовами та правила прийому до університету у 2018 році ознайомив присутніх відповідальний секретар приймальної комісії Кобельник Володимир Романович.

Завершився захід зустріччю із деканами факультетів та ознайомчими екскурсіями навчальним закладом.