Вітаємо з обранням членом-кореспондентом НАН України
Петра Володимировича Яснія!

7 березня 2018 року у Києві відбулася сесія Загальних зборів НАН України, під час якої було обрано дійсних членів (академіків) і членів-кореспондентів НАН України.

Відповідно до регламенту проведення виборів Президія НАН України, з урахуванням положення Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність» щодо граничної чисельності членів Національної академії наук України у 200 академіків і 400 членів-кореспондентів, оголосила 22 вакансії академіків і 69 вакансій членів-кореспондентів з 84-х спеціальностей.

З дотриманням вимог попередніх етапів та фінального етапу виборів до складу Національної академії наук України за підсумками таємного голосування обрано 21 академіка та 67 членів-кореспондентів НАН України.

Надзвичайно приємно повідомити, що по відділенню фізико-технічних проблем матеріалознавства НАН України членом-кореспондентом НАН України став ректор Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя, д.т.н., професор, заслужений діяч науки і техніки України П.В. Ясній.

Ректорат та колектив університету вітає з обранням членом-кореспондентом НАН України Петра Володимировича Яснія і бажає йому продуктивної праці, успіхів і нових звершень!

Детальна інформація про вибори на інформаційному порталі Національної академії наук України: http://www.nas.gov.ua/UA/Messages/News/Pages/View.aspx?MessageID=3825