Змагання з армспорту

6 березня 2018 року у гімнастичному залі спортивного комплексу «Політехнік» проходили змагання з армспорту в залік Спартакіади серед факультетів ТНТУ ім. І. Пулюя.

Змагання проводилися у чотирьох вагових категоріях на праву та ліву руки. Учасниками змагань стали чотири команди з трьох факультетів.

У підсумку місця розподілилися наступним чином:

• I місце (106 очок) зайняла збірна команда факультету комп'ютерно-інформаційних систем і програмної інженерії (ФІС)
  • II місце (94 очки) – команда факультету інженерії машин, споруд та технологій (ФМТ)
  • III місце (70 очок) – за першою командою факультету прикладних інформаційних технологій та електроінженерії (ФПТ-1)
  • ІV місце (56 очок) – друга команда факультету прикладних інформаційних технологій та електроінженерії (ФПТ-2)