Вітання від наукової громадськості

З нагоди обрання ректора університету, д.т.н., професора, заслуженого діяча науки і техніки України Петра Яснія членом-кореспондентом НАН України отримано вітальні листи від голови Північно-Східного наукового центру НАН і МОН України, академіка НАН України Валентина Семиноженка, директора Львівського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, члена-кореспондента НАН України Володимира Загорського, голови Західного наукового центру НАН і МОН України, академіка НАН України Зіновія Назарчука, ректора Тернопільського державного медичного університету імені І.Я.Горбачевського Михайла Корди, ректора Тернопільського інституту соціальних та інформаційних технологій Ярослава Бакушевича, президента компанії «Устронянка» Міхала Божека, головного ученого секретаря Національної академії наук України, академіка НАН України В'ячеслава Богданова, президента Національної академії наук України, академіка НАН України Бориса Патона, генерального директора Державного підприємства "Конструкторське бюро "Південне" ім. М.К. Янгеля, академіка НАН України Олександра Дегтярьова, президента Спілки ректорів вищих навчальних закладів України Леоніда Губерського.

Науковці відзначають, що ця подія є очевидним результатом плідної багаторічної праці, свідченням величезного потенціалу та досягнень професора Петра Яснія, який робить вагомий внесок у розвиток науки та утвердження Української держави. Колеги щиро зичать міцного здоров'я, наснаги, нових творчих задумів П.В. Яснію.