Змагання з футзалу

Черговим видом, а саме футзалом, продовжилась студентська Спартакіада серед факультетів ТНТУ ім. І. Пулюя. 14 - 15 березня 2018 року в ігровій залі НСОЦ «Політехнік» зустрілись 4 збірні команди факультетів, щоб визначити кращу футзальну команду університету.

Ігри проходили за коловою системою, тобто всі команди зіграли між собою. У напруженій боротьбі першість здобули футзалісти ФІСу, які у очній зустрічі обіграли своїх візаві із ФМТ з рахунком 5:2. Третіми стали представники ФПТ, які зіграли з опонентами ФЕМу з рахунком 6:6, але стали призерами за кращою різницею забитих-пропущених м’ячів.

19 - 22 березня розпочинається відкрита Універсіада м. Тернополя серед ВНЗ області. Наша збірна свій перший матч зіграє з командою ТНПУ-2 у залі ТДМУ ім. І.Горбачевського 19 березня (у понеділок) о 17.00.

Запрошуємо уболівальників підтримати нашу команду!