Змагання з баскетболу

З 12 по 14 березня у спортивному залі Тернопільського національного економічного університету проходили змагання з баскетболу в залік ІІ Відкритої Універсіади м. Тернополя. Честь нашого університету захищали: Бігун Михайло (ФМТ), Хлопік Василь (ФПТ), Джуль Сергій (ФМТ), Нкуаджель Аріан (ФEM) і Мулбах Гайфлор (ФІС).

Запекла боротьба на спортивному майданчику точилась під час кожного поєдинку. В останній чверті гри завдяки влучним кидкам гравців наша команда збільшила перевагу в рахунку та у підсумку виборола призове третє місце.

15 березня у рамках Універсіади відбулись змагання зі стрітбаскету (баскетбол 3х3). З п’яти команд ВНЗ команда ТНТУ ім. І.Пулюя здобула третє місце.

Готували студентів до змагань тренери Галіздра А.А. та Вальчак Н.В.

Кафедра фізичного виховання і спорту вітає наших спортсменів і бажає подальших успіхів у змаганнях.