Змагання з армсорту

15 березня 2018 року на базі СК «Політехнік» проходили змагання з армспорту серед вищих навчальних закладів ІІІ–ІV рівнів акредитації в залік II Відкритої Універсіади м. Тернополя управління сім’ї, молодіжної політики і спорту Тернопільської міської ради та Тернопільського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

У змаганнях взяли участь 4 збірні команди вищих навчальних закладів м. Тернополя та області.

Збірна команда нашого університету посіла почесне II місце! У складі команди виступили: Ласько Віктор, Лівень Володимир, Хом’як Олег, Соломонюк Володимир, Полевий Микола, Курило Дмитро, Стрільчук Михайло, Пихач Василь, Старик Назар, Цимбалюк Вадим, Ворощук Назар. Тренер команди — старший викладач кафедри фізичного виховання і спорту Казмірчук Ігор Володимирович.

Вітаємо призерів змагань!

У ході напруженої боротьби місця розподілилися таким чином:

• I місце зайняла збірна команда Тернопільського державного медичного університету імені І. Горбачевського.
  • II місце — Трнопільський національний технічний університет ім. І.Пулюя
  • III місце — Бережанський агротехнічний інститут
  • IV місце — Тернопільський національний педагогічний університет ім. В. Гнатюка.