3 липня 2009 року об 11 год. в актовій залі освітньо-мистецького комплексу «Політехнік» відбулося урочисте дійство, головними героями якого були цьогорічні випускники ТДТУ.

Серед яскравих зірок студентських талантів - відмінник навчання, призер Всеукраїнської олімпіади з енергозбереження та енергоменеджменту Василь Гасин (ЕМФ), учасниця численних танцювальних конкурсів, дипломантка Міжнародного фестивалю «Барви осені» Мар'яна Павук (ФПД), активний учасник студентського самоврядування Сергій Сулік (ФРК), переможець цьогорічної стипендіальної програми Фонду Віктора Пінчука «Завтра UA» Богдан Радахевич (ФХВ), члени Тернопільської команди «Що? Де? Коли?» Оксана Ковалик (ФХВ) та Віктор Скочеляс (ФКТ), а також багато інших юнаків і дівчат, досягненнями яких пишається наш університет.