Наш науковець переймала досвід у литовському виші

З 23 по 27 квітня 2018 року доцент кафедри обладнання харчових технологій к.т.н., доц. Лясота О.М. проходила стажування в Каунаському технологічному університеті (м. Каунас, Литва) на факультеті хімічних технологій в рамках програми Erasmus+.

Під час стажування на кафедрі екологічних технологій доц. Лясота О.М. прочитала лекції, що стосувались екологічних проблем регіонів України та національної стратегії поводження з відходами, в ході яких з професорсько-викладацьким складом кафедри, а також з аспірантами і студентами обговорили питання глобальних екологічних проблем та екологічних проблем міського середовища, провели порівняльний аналіз стратегії поводження з відходами двох країн. В результаті проведеної роботи доц. Лясота О.М. отримала міжнародний досвід викладання дисциплін.

Науковець ТНТУ ознайомилась з оснащенням навчальних і наукових лабораторій та тематикою науково-дослідних робіт кафедри екології, а також відвідала та ознайомилась з роботою центру компетенцій харчової науки та технологій, в якому встановлені чотири унікальні напівпромислові лінії харчових технологій (хліб, пиво, м'ясо, риба, молочні продукти).

В ході візиту були проведені зустрічі з деканом факультету хімічних технологій проф. Евгеніус Валатка, завідувачем кафедри екологічних технологій проф. Лінесом Ключінінкас та професором цієї ж кафедри Гінтарасом Денафас, завідувачем кафедри харчової науки та технології проф. Лоретою Басінскиєне. Сторони обговорили можливості подальшої співпраці у навчальній та науковій сферах.

Перебування у Литві також стало доброю нагодою ознайомитись з історичною та культурною спадщиною м. Каунас.