Команда університету здобула ІІІ місце на Всеукраїнській студентській олімпіаді

24 - 27 квітня 2018 року на базі кафедри електропостачання промислових підприємств Запорізького національного технічного університету було проведено ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Електротехнічні системи електроспоживання».

В олімпіаді взяли участь 70 учасників, які представляли 24 вищих навчальних заклади ІІІ-ІV рівнів акредитації з усіх регіонів України. Наш університет представляли магістри спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»: Свідніцький Микола та Чомко Тарас. Готували студентів до олімпіади працівники кафедри електричної інженерії: доц. Сисак І.М., доц. Буняк О.А., доц. Оробчук Б.Я., доц. Бабюк С.М., ст. викладач Вакуленко О.О., ст. викладач Оліярник П.М.

За результатами олімпіади команда нашого університету здобула ІІІ місце і нагороджена грамотами оргкомітету Всеукраїнської студентської олімпіади.

Також наші студенти відвідали з екскурсією Дніпровську ГЕС, історико-культурний комплекс «Запорізька Січ» та музей техніки Богуслаєва.

Вітаємо талановитих студентів університету та бажаємо їм натхнення й успіхів у подальшій науковій діяльності.