До відома членів вченої ради ТНТУ ім. І.Пулюя!

22 травня 2018 р. відбудеться урочисте засідання вченої ради з нагоди Дня університету.

Початок засідання — 11.00. Місце проведення — читальний зал науково-технічної бібліотеки (ауд.58).

Порядок денний:

1. Вступне слово ректора Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя.
    Доповідач: ректор Ясній П.В.
  2. Про планування попереднього навчального навантаження на 2018/19 навч.р.
    Доповідач: перший проректор Митник М.М.
  3. Про роботу Зборівського коледжу ТНТУ ім. І.Пулюя.
    Доповідачі: голова комісії з проблем навчання Підгурський М.І.
  4. Про затвердження складу НТР.
    Доповідач: проректор з наукової роботи Рогатинський Р.М.
  5. Про підтримку роботи «Інтелектуальні технології функціональної діагностики та моделювання хірургічних втручань» авторів Авруніна О.Г., Безшапочного С.Б., Бодянського Є.В., Злепка С.М., Калашника М.В., Лисенко О.М., Павлова С.В., Філатова В.В., що висунута на здобуття Державної премії України в галузі науки і техніки у 2018 році від Харківського національного університету радіоелектроніки.
    Доповідач: голова атестаційної комісії Кирич Н.Б.
  6. Про підтримку роботи Одеської державної академії технічного регулювання та забезпечення якості «Науково-методичне забезпечення інтеграції міжнародного та європейського досвіду у викладання закладами вищої освіти України основ метрології, технічного регулювання та забезпечення якості», що висунута на здобуття Державної премії в галузі освіти у 2018 році за номінацією «Вища освіта».
    Доповідач: завідувач кафедри приладів і контрольно-вимірювальних систем Паламар М.І.
  7. Про затвердження Положення про підготовчі курси Гусятинського коледжу ТНТУ ім. І.Пулюя.
    Доповідач: перший проректор Митник М.М.
  8. Затвердження рекомендації НТР і НМР.
    Доповідач: вчений секретар Крамар Г.М.