Як працює підприємство, що виготовляє електроніку, дізнавалися студенти ТНТУ

Нещодавно під керівництвом асистента кафедри автоматизації технологічних процесів і виробництв Михайлишина Р.І. була проведена тематична екскурсія для студентів факультету прикладних інформаційних технологій та електроінженерії за спеціальністю «Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології» на завод по виробництву електроніки «Flextronics International Ltd.» (м. Мукачево, Закарпатська область).

На підприємстві нашим майбутнім фахівцям в галузі електроніки вдалося ознайомитись з автоматизованою лінією по виготовленню електричних плат, з автоматичним процесом лиття пластмас, з лабораторією якості продукції та автоматизованими приладами по контролю якості, а також з процесом складання кавових апаратів та інших приладів, які виготовляються на підприємстві.

Своє дозвілля студенти провели теж пізнавально та цікаво, відвідавши історичний центр м. Мукачево та замок «Паланок».