Всеукраїнська студентська олімпіада
зі спеціальності «Обладнання переробних і харчових виробництв»

II-й етап

Студенти спеціальності 133 «Галузеве машинобудування» взяли активну участь у II-му етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Обладнання переробних і харчових виробництв», що відбувався на базі Таврійського державного агротехнологічного університету (Запорізька обл., м. Мелітополь.). За підсумками олімпіади студент гр. МО-31 Венгринович Степан відзначений грамотою «За високі результати при індивідуальному тестуванні», а студент гр. МОс-31 Луцків Назарій — грамотою «За оригінальне та успішне виконання завдань Олімпіади» (керівник — заступник завідувача кафедри обладнання харчових технологій, к.т.н. Ворощук В.Я.).

Магістерська робота випускниці кафедри обладнання харчових технологій Паробок Галини (керівник — завідувач кафедри обладнання харчових технологій, д.т.н., проф. Вітенько Т.М.) здобула ІІ місце у конкурсі магістерських робіт науково-педагогічного спрямування із спеціальності «Обладнання переробних і харчових виробництв», який проходив на базі Таврійського державного агротехнологічного університету.