Майбутні креативні бізнесмени завершили навчання
у «Школі юного менеджера»

У ТНТУ здобувають знання не лише студенти, а й тернопільські школярі, які в майбутньому збираються стати успішними бізнесменами. Тому вчергове кафедра менеджменту у виробничій сфері провела урочисте вручення сертифікатів випускникам навчальних підготовчих курсів «Школи юного менеджера» 2018 року.

Щасливих випускників — Вівчаровського Максима, Давідчук Інну, Оверко Наталю, Курочку Сергія, Сивук Софію, Зіник Юлію, Шведу Тараса — привітали завідувач кафедри проф. Кирич Наталія Богданівна та викладачі Юрик Н.Є., Кужда Т.І., Зяйлик М.Ф. Школярам наголосили, що це один з перших і вагомих кроків до їх майбутнього вибору професії та ознайомлення з дорослим студентським життям.

Креативні хлопці та дівчата поділилися враженнями від навчання та планами на майбутнє, також вони висловили подяку викладацькому складу за цікаві і змістовні лекційні заняття та виявили бажання і надалі продовжувати пізнавати ази ведення бізнесу у «Школі юного менеджера».