Вітаємо з перемогою!

Студент напряму 123 «Комп'ютерна інженерія» Роман Луцишин взяв участь у фіналі Міжнародної студентської олімпіади у сфері інформаційних технологій для студентів вищих навчальних закладів «ІТ Universe 2018» у конкурсі «Адміністрування Linux». Перемозі у фіналі передувала перемога у відбірковому турі на рівні університету. Роман успішно продемонстрував навички використання засобів адміністрування операційної системи Linux.

Участь у олімпіаді була одним із етапів поглиблення практичних навичок та закріплення теоретичних знань у предметній області комп'ютерної інженерії, зокрема як DevOps-інженера, фахівця із системного та мережевого адміністрування.

Підготовку до олімпіади здійснював доцент кафедри комп'ютерних систем та мереж, к.т.н. Андрій Луцків.