Висока позиція у новому рейтингу репозитаріїв світу

Лабораторія «Cybermetrics» Іспанської Національної дослідницької ради опублікувала світовий рейтинг репозитаріїв (електронних бібліотек університетів) у рамках проекту «Webometrics» станом на липень 2018 року (repositories.webometrics.info/).

Університетський репозитарій ELARTU (elartu.tntu.edu.ua/) Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя посідає шосте місце по Україні та є першим серед репозитаріїв тернопільських університетів. У репозитарії ТНТУ опубліковано у відкритому доступі понад 23 000 повнотекстових наукових та науково-методичних робіт авторів університету.

Нагадаємо, що метою цього рейтингу є підтримка ініціатив вільного доступу до наукових публікацій та навчальних матеріалів в електронній формі.