До уваги першокурсників!

Початок нового навчального року розпочинається 3 вересня 2018 року із приємних урочистостей — церемонії посвячення першокурсників у студенти.

Запрошуємо студентів, їх друзів та батьків долучитись до традиційного святкування в освітньо-мистецькому комплексі «Політехнік» за адресою: м. Тернопіль, вул. Білогірська, 50.

11.00 год.УРОЧИСТА ПОСВЯТА У СТУДЕНТИ Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя

В програмі:

• урочисті привітання ректора, адміністрації та гостей університету;
  • мистецькі виступи студентів університету;

12.30 год.зустрічі студентів та батьків із деканами факультетів, їх заступниками та кураторами груп (в ОМЦ «Політехнік»):

• Факультет інженерії машин, споруд та технологій: ауд._239, спортивний зал (2 поверх)
  • Факультет комп’ютерно-інформаційних систем і програмної інженерії: ауд. 143 (конференц-зал)
  • Факультет економіки та менеджменту: ауд._106 (актовий зал)
  • Факультет прикладних інформаційних технологій та електроінженерії: ауд._110, 111, 112)

Запрошуємо долучитись до події у соціальній мережі Facebook: www.facebook.com/events/1120017501482759/