Клятву студента склали першокурсники ТНТУ

3 вересня 2018 року у Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя відбулося свято — урочистий церемоніал посвячення першокурсників у студенти. У святковій і дружній атмосфері в освітньо-мистецькому комплексі «Політехнік» клятву студента склали понад три сотні першокурсників.

Ректорат, викладачі та духовний капелан привітали з урочистою подією студентів, які поповнили дружню університетську родину.

Нехай цей добрий початок супроводжує вас до успішного завершення навчання! Міцного всім здоров’я, добра, творчих успіхів та нових відкриттів на шляху до знань. Дорогі першокурсники! Впевнено мандруйте сторінками студентських років. Щиро вітаємо вас зі вступом у справжнє студентське життя!