Студентів запрошують стажуватися в університетах Канади під час літніх канікул

6 вересня 2018 року в ТНТУ відбулася презентація канадської урядової програми наукових стажувань Mitacs. Етапи, умови, документи, бланки, онлайнові аплікаційні форми програми — усе було зрозуміло, доступно і просто.

Особливий гість зустрічі — інтерн програми Mitacs 2018, студентка 4-ого курсу Ольга Матіяш, що навчається за спеціальністю «Технологічна експертиза та безпека харчової продукції» на кафедрі харчової біотехнології і хімії. Ольга поділилася значним досвідом подання аплікації та проходження стажування в Університеті Гуельф (провінція Онтаріо). Її канадський проект із виробництва бананового борошна із відходів супермаркетів вражає новизною та практичною цінністю і безумовно знайде впровадження і у нашій країні. Зустріч в котрий раз довела, що студенти ТНТУ мають достатньо знань та вмінь, щоб перемагати у міжнародних конкурсах. Подаємося!

Термін подачі заявок — до 19 вересня 2018!