Студенти спеціальності «Кібербезпека» стануть
етичними хакерами

Студенти факультету комп’ютерно-інформаційних систем і програмної інженерії, які навчаються за спеціальністю «Кібербезпека», відвідали Львівське представництво міжнародної ІТ-компанії з інформаційної безпеки Underdefense.

Майбутні захисники кіберпростору ознайомились з напрямами роботи ІТ-компанії:

• offense (червона команда): тести на проникнення до мереж, отримання доступу до баз даних, ресурсів серверів тощо;
  • defense (синя команда): усунення вразливостей інформаційних систем, захист від несанкціонованих дій;
  • software safe-testing: тестування програмного забезпечення на предмет інформаційної безпеки.

Хлопцям та дівчатам запропонували проходити практику та стажування у компанії Underdefense.

Зустріч із фахівцями з кібербезпеки мотивувала студентів до активного навчання в університеті та на платформах, що пропонують професійне зростання у галузі захисту інформаційних систем (наприклад, immersivelabs.com). Також студенти отримали інформацію про міжнародні сертифікати, які засвідчують високий професійний рівень фахівця з кібербезпеки, зокрема й сертифікат етичного хакера.