Програмні інженери ТНТУ – фіналісти Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування АСМ-ICPC Ukraine 2018

14 - 16 вересня 2018 року у Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка відбулися командні змагання ІI етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування АСМ-ICPC Ukraine 2018 серед 43 команд Південно-Західного регіону.

До участі в ІI етапі були запрошені команди-переможці І етапу олімпіади з 16 вищих навчальних закладів Вінницької, Хмельницької, Тернопільської та Чернівецької областей. Серед них — дві команди нашого університету, а саме TNTU_YeahBoi у складі Ігор Бармак, Володимир Заяць, Микола Заярний та TNTU_TNT у складі Богдан Борівець, Богдан Зашко, Оксана Приведа (кафедра комп'ютерних систем та мереж, ФІС, спеціальність 121 — інженерія прорамного забезпечення) та їх тренер Оксана Петрик, старший викладач кафедри комп'ютерних систем та мереж ТНТУ, які здобули право участі у фіналі Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування (11-12 жовтня 2018, Одеса).

Нагадаємо, що студентські команди кафедри програмної інженерії є багаторічними фіналістами цієї ж олімпіади. Також цього року команда кафедри (Б. Борівець, Д. Резнік, М. Заярний, тренер О. Петрик) є призерами (3-тє місце) престижної 12-ої Міжнародної олімпіади з програмування на Кубок академіка Векуа (26 і 27 травня 2018р.), яка проводиться за правилами студентської першості світу АСМ-ІСРС. Змагання проходять у мультисайтовому режимі на майданчиках країн: Азербайджану, Грузії, Білорусі, Вірменії, Болгарії, України та ін.

Вітаємо переможців і зичимо подальших успіхів та вагомих результатів!

Детальніше про результати та умови задач на сторінці ІІ етапу AUCPC Південно-західного регіону http://kafinf.tnpu.edu.ua/olimp_acm/ та на сторінці кафедри програмної інженерії kaf-pi.tntu.edu.ua