Представники компанії «JABIL» провели воркшоп для студентів

3 жовтня 2018 року відбулась зустріч студентів факультету прикладних інформаційних технологій та електроінженерії із представниками компанії «Jabil» — світовим лідером з виробництва електроніки, що вже 50 років створює інноваційні технології та продукти.

Представники компанії провели інтерактивний воркшоп, де експерти із закупівлі, логістики та планування поділилися досвідом у використанні принципів бережливого виробництва та вдосконалення інженерних процесів.

У ході зустрічі студентів ознайомили із проведенням аналізу та виявленням невідповідностей продукції; основними видами дефектів продукції та особливостями ремонту; обладнанням, що використовується під час ремонту друкованих плат; випаюванням та запаюванням компонентів на платі; значенням Lean культури в сучасному виробництві; симуляцією процесу виробництва із застосуванням Lean підходу.