До відома членів вченої ради!

Засідання вченої ради відбудеться 12 листопада 2018 року.
Початок засідання – 15.00.
Місце проведення – ауд.79

Порядок денний:

1. Балотування щодо присвоєння вченого звання доцента:
    • к.т.н., ст. викладачу кафедри електричної інженерії Козак Катерині Миколаївні;
    • к.т.н., доц. кафедри будівельних конструкцій Конончуку Олександру Петровичу;
    • к.т.н., доц. кафедри транспортних технологій та механіки Цьоню Олегу Петровичу.
    Доповідач: вчений секретар Крамар Г.М.
  2. Результати набору студентів у 2018 році та завдання щодо забезпечення набору у 2019 році.
    Доповідач: відповідальний секретар приймальної комісії Кобельник В.Р.
  3. Про рейтинги університету в 2017/2018 навч.р.
    Доповідачі: начальник відділу якості Матійчук Л.П., начальник відділу бенчмаркінгу і вебменеджменту Паламар А.М.
  4. Кадрове забезпечення освітнього процесу в університеті
    Доповідачі: проректор з науково-педагогічної роботи Дячук С.Ф.
  5. Про результати міжнародної діяльності університету в 2018 році та основні напрями і завдання на 2019 р.
    Доповідач: проректор з міжнародного співробітництва Вітенько Т.М.
  6. Затвердження Положення про Центр міжнародного співробітництва ТНТУ ім. І.Пулюя.
    Доповідач: проректор з міжнародного співробітництва Вітенько Т.М.
  7. Затвердження Положення про науково-дослідну лабораторію кіберфізичних систем ТНТУ ім. І.Пулюя.
    Доповідач: проректор з наукової роботи Рогатинський Р.М.
  8. Про перейменування кафедри менеджменту інноваційної діяльності та підприємництва.
    Доповідач: перший проректор Митник М.М.
  9. Про нагородження Почесною грамотою Кабінету Міністрів України трудового колективу Технічного коледжу ТНТУ ім. І.Пулюя.
    Доповідач: голова атестаційної комісії вченої ради Кирич Н.Б.
  10. Затвердження рекомендацій НТР.
    Доповідач: вчений секретар Крамар Г.М.