В ТНТУ обговорили стан та перспективи розвитку співпраці України з НАТО

22 жовтня 2018 року на базі університету відбувся семінар для студентів та викладачів з питань співробітництва України з НАТО. Спікерами виступили: Олег Білоус – директор Наукового інформаційно-аналітичного центру НАТО, кандидат політичних наук, доцент кафедри політології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, м. Івано-Франківськ та представник Тернопільської обласної державної адміністрації Євгенія Колодій.

Учасники семінару взяли участь в обговоренні сучасного стану та перспектив розвитку співпраці з Північноатлантичним альянсом, отримали інформацію про програми та проекти, що здійснюються в Україні за підтримки НАТО.

Презентація «Співробітництво України з НАТО» викликали жвавий інтерес у нашої університетської спільноти, сподіваємось, що дискусія отримає продовження під час наступних зустрічей.