Запрошуємо на творчу зустріч з Ксенією Заставською

Цієї п'ятниці, 9 листопада 2018 року, в університеті відбудеться творча зустріч з письменницею-романісткою Ксенією Заставською.

Ксенія Заставська — псевдонім Оксана Володимирівна Присяжнюк — народилася та виросла в місті Одеса. Закінчила Одеський національний економічний університет за спеціальністю «банківська справа». Розпочала письменницьку діяльність з поетичної збірки «Фантазії на тему кохання» (видавництво «Атлант», Одеса). Кожна пісня або вірш Ксенії — маленька історія життя та любові.

Поступово маленькі історії Заставська перетворює у великі, красиві та інтригуючі розповіді. Сьогодні Ксенія Заставська — автор книг «STEK. Мереживо життя», «Талісман кохання» та «Veto на щастя». В творчому доробку письменниці є також романи «Анна для донжуана», «Галатея на новий лад», «Шансон на два голоси», та багато інших творів, які відомі не тільки в Україні, а й поза її межами. Книги письменниці перекладені литовською, польською, угорською, німецькою та іншими мовами.

Зустріч розпочнеться о 13.00 в читальному залі науково-технічної бібліотеки. Модератором літературного перфомансу виступить перший заступник генерального директора видавничого дому «Простір» Олена Нужна.