Заспівали пісню про Тернопіль та отримали перемогу на обласному конкурсі

Вітаємо наших студентів Валерію Жарко та Назара Чорного із перемогою у ХХII обласному творчому конкурсі авторської пісні та поезії серед учнів, студентів та працівників закладів професійно-технічної та вищої освіти Тернопільщини!

Цей конкурс давно став доброю традицією, котра щороку збирає в одному товариському колі митців з різних навчальних закладів області. Цьогорічний конкурс проходив 15 листопада 2018 року на базі Тернопільського вищого професійно-технічного училища сфери послуг та туризму та вкотре визначив кращих.

Дипломом першого ступеня нагороджено дует Валерії Жарко та Назара Чорного за виконання авторської пісні «Приїжджай до нас в Тернопіль» на слова та музику художнього керівника університету Ігоря Шаблія та дипломом третього ступеня нагороджено Валерію Жарко за декламування власних віршів.

Радіємо за Ваші успіхи і гордимося Вами, наші талановиті студенти!