Талановиті студенти представили університет на пісенному конкурсі «Окрилені піснею»

21 листопада 2018 року у Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка відбувся фінальний тур та гала-концерт міського студентського фестивалю-конкурсу «Окрилені піснею 2018», де переможницею у номінації «Естрадний спів» серед аматорів стала студентка факультету економіки та менеджменту п'ятикурсниця Христина Кусторовська (Диплом лауреата I-ої премії). Дипломом лауреата II-ої премії у цій же номінації нагороджено студентку факультету економіки та менеджменту першокурсницю Валерію Жарко.

Представниці ТНТУ гідно представили наш виш на пісенному конкурсі та продемонстрували високий рівень вокальної майстерності.

Вітаємо конкурсанток! Нехай і надалі пісня окриляє вас!