Викладачі ТНТУ відвідали симпозіум Британської Ради в Україні

22 - 24 листопада 2018 року в рамках проекту «English for Universities» викладачі кафедри української та іноземних мов Ж.В.Баб’як та Л.А.Джиджора взяли участь у cимпозіумі, організованому для керівного складу кафедр іноземних мов професійного спрямування провідних закладів вищої освіти України «Symposium on Excellence in Internationalisation and ESP in Higher Education».

Присутніх вітали Голова та Директор Британської Ради в Україні Simon Etherton та Simon Williams. Головною метою зустрічі було поділитися досягненнями, обговорити результати роботи вищих навчальних закладів, що залучені до проекту. Представники 30 провідних ВНЗ України звітували про найбільш вагомі зміни, які відбулися як результат участі вишів у проекті «Англійська мова для університетів».

Професор Саймон Борг розповів про взаємовідвідування як один з найцікавіших підходів до професійного розвитку викладачів та поділився своїми рекомендаціями щодо покращення якості ESP, навчання в галузі EMI у вищій освіті.

Наші викладачі взяли участь у розробці плану дій щодо впровадження якісних змін в університеті на майбутнє.