Підготовче відділення оголошує набір

Тернопільський державний технічний університет ім. І. Пулюя проводить набір слухачів на підготовче відділення в 2009-2010 навчальному році для підготовки до незалежного оцінювання навчальних досягнень з математики, фізики, географії, англійської мови, української мови та літератури.

На підготовче відділення приймаються учні випускних класів середніх навчальних закладів і особи, які мають загальну середню освіту.

Слухачам, які успішно закінчать підготовче відділення, будуть надані пільги при вступі в університет згідно Умов прийому до вищих навчальних закладів Міністерства освіти і науки України.

Успішне закінчення підготовчого відділення –-- це високі результати незалежного оцінювання і гарантія вступу в технічний університет та інші провідні навчальні заклади України.

Вартість навчання на підготовчому відділенні нашого університету –-- найнижча серед навчальних закладів міста Тернополя.

Прийом заяв - з 15 вересня до 25 жовтня 2009 року.

З питань прийому звертатись за адресою:
м.Тернопіль,
вул. Руська, 56, корпус №2, кімната 49, тел. 52-71-44,