День факультету святкували творчо

29 листопада 2018 року політехніки святкували День факультету прикладних інформаційних технологій та електроінженерії. З цієї нагоди в актовій залі освітньо-мистецького центру відбувся концерт.

Відкрив свято декан к.т.н., доц. Володимир Яськів, який радо привітав колектив та подякував за сумлінну працю. За активну участь у житті факультету кращим студентам декан факультету вручив грамоти. Впродовж двогодинної програми не лише студенти, а й викладачі дивували жартами, флешмобами, співами та танцями.

Чарівна музика, яскраві номери, різноманітні жанри, сюрпризи, веселі обличчя тих, хто був на сцені, посмішки, хвилі спогадів про студентське життя, почуття гордості та причетності до добрих справ факультету в різні періоди його існування поєднали всіх тих, хто був у залі, піднесеним, святковим настроєм.

Приємним подарунком для винуватців свята став показовий номер від вихованців школи Бразильського Джиу-джитсу Тернопіль «Ахіллес».