В ТНТУ навчали внутрішніх аудиторів

В університеті відбувся навчальний семінар «Підготовка внутрішніх аудиторів системи управління якістю ISO 9001:2015. Принципи проведення аудитів у відповідності ISO 19011:2018».

Проводив захід фахівець з питань впровадження систем управління за міжнародними стандартами ISO директор ТОВ «КПЯ «СИСТЕМИ» Калита Тарас Петрович.

Слухачі навчального семінару отримали теоретичні знання та практичні навички з імплементацій вимог стандарту щодо проведення аудитів у відповідності ISO 19011:2018, учасники здобули навички проведення внутрішніх аудитів, застосування ризик-менеджменту, моніторингу та аналізу результативності та ефективності систем управління якістю (СУЯ).

Вручення сертифікатів учасникам семінару відбулось на засіданні вченої ради університету.