До уваги учнів, вчителів шкіл м. Тернополя і Тернопільської області!

Кафедра програмної інженерії Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя проводить безкоштовні курси та навчальні тренінги з основ програмування та програмної інженерії, метою яких є глибше ознайомлення з новими технологіями і підходами розробки програмного забезпечення, підвищення рівня ІТ-освіти учнів, набуття практичних навиків та умінь щодо побудови алгоритмів та програмної реалізації вирішення оригінальних задач.

Кафедрою уже впродовж більше 10 років проводиться дієва робота з обдарованою молоддю. Команди студентів спеціальності 121 – Інженерія програмного забезпечення кафедри програмної інженерії є переможцями та призерами міжнародних та всеукраїнських олімпіад з програмування (A).

Провідними викладачами і науковцями кафедри, які мають досвід співпраці з провідними ІТ-компаніями та стажувались у провідних міжнародних університетах, а також кращими магістрами і аспірантами кафедри, що мають великий досвід буде проведена низка курсів за напрямами і інтересами:

  • БЕЗПЕКА ПРОГРАМ ТА ДАНИХ
  • РОЗРОБКА ПРИКЛАДНОГО ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДЛЯ БАЗИ ДАНИХ
  • ARTIFICIAL INTELLIGENCE AND DATA MINING

Для участі у пропонованих курсах та тренінгах необхідно зареєструватись. Навчання буде здійснюватися по мірі комплектації груп.