Вифлеємський вогонь миру запалав в університеті

Сьогодні, 4 січня, представники Тернопільського осередку Національної скаутської організації «Пласт» передали в університет Вифлеємський вогонь миру. Церемонія передачі відбулась у фойє головного навчального корпусу.

За традицією, першим лампадку від символічного вогню з місця народження Ісуса Христа запалив ректор університету Петро Ясній, який висловив подяку пластунам, що уже другий рік поспіль беруть на себе почесну місію доносити вогник миру і добра усім, хто його очікує.

«Сьогодні кожен може взяти до себе цей Вифлеємський вогонь, тому що він несе любов, тепло та опіку та є особливим символом зустрічі Різдва Христового», — наголосив духовний капелан університету отець Ярослав Шевчук.

Відтак всі охочі мали змогу запалити свічки від Вифлеємського вогню, щоб потім з нього розпочати Святу Вечерю.

Нагадаємо, символіка акції у тому, щоб вогонь з місця, де був народжений Ісус Христос, розповсюдився по всьому світу, щоб від одного вогника загорілось світло у всіх домівках. Цей вогонь можна загасити і знов запалити свічку, і її вогник знову буде Вифлеємським. Головне — знати, що всіх поєднує одне Світло.